Bauskas iela 16C, Rīga LV-1004

grąžinimo politika per 14 dienų

Pirkėjas* gali grąžinti mūsų internetinėje parduotuvėje įsigytas prekes, vadovaudamasis Latvijos Respublikos ministrų kabineto nuostatų „Nuotolinių sutarčių nuostatai“ 19 punktu per 14 dienų nuo prekės gavimo.

Tačiau kartu reikia atsižvelgti ir į tai, kad Latvijos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo 12 straipsnio 11 dalyje nurodyta: „Vartotojas yra atsakingas už prekės savikainos sumažinimą, jei prekės buvo naudojamos kitais tikslais, o ne nustatyti prekės pobūdį, savybes ir veikimą.

Todėl atkreipiame dėmesį, kad pirkėjas sutarties atsisakymo teisės įgyvendinimo laikotarpiu turi teisę naudoti prekę tiek, kiek būtina prekei apžiūrėti (tiek pat, kiek prieš įsigyjant įprastoje parduotuvėje). Naudodamasis sutarties atsisakymo teise vartotojas atsako už tai, kad prekės buvo naudojamos ne pagal paskirtį, kuri yra būtina prekei patikrinti, ir tai nesuderinama su sąžiningumo principu ir dėl to sumažėja jo vertė, prekių kokybė ir saugumas.

 

Todėl Daivan SIA pasilieka teisę pareikšti vartotojui civilinį ieškinį teisme dėl žalos, susijusios su prekės savikainos, kokybės ir saugumo sumažėjimu, atlyginimo, įskaitant tuos atvejus, kai prekė grąžinama ne originalioje pakuotėje, yra aplaidaus naudojimo žymių, tokių kaip įbrėžimai ir panašūs defektai.

 

Tais atvejais, kai prekę galima apžiūrėti tik nuplėšus ar kitaip pažeidžiant originalią prekės pakuotę, pakuotės pažeidimas nebus laikomas pagrindu pareikšti vartotojui civilinį ieškinį.

 

Tokiu atveju prašome vartotojo pakuotę pasilikti ir grąžinti kartu su preke, nes ant pakuotės nurodytas prekės serijos numeris. Norėdami pasinaudoti savo teise atsisakyti sutarties, kuo atidžiau atidarykite šio tipo gaminio pakuotę.

Visus atvejus, kai negalima pasinaudoti teise atsisakyti sutarties, galite pamatyti čia.

Norėdami pasinaudoti teise atsisakyti sutarties, kreipkitės į SIA Daivan, Bauskas iela 16C, Rīga, Latvija, LV-1004, el. pašto adresas: zimesanalv@gmail.com

Norėdami grąžinti pinigus, užpildykite rašytinę atsisakymo formą ir pristatykite ją asmeniškai arba atsiųskite paslaugų teikėjui paštu.

Pasinaudojus sutarties atsisakymo teise, už prekes sumokėta suma grąžinama į nurodytą atsiskaitomąją sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų nuo pranešimo „Apie pasinaudojimą sutarties atsisakymo teise“ gavimo dienos.

Prekės turi būti grąžintos nedelsiant ir ne vėliau kaip per 14 dienų nuo pranešimo apie sprendimą nutraukti nuotolinę sutartį.

Vartotojas atsako už prekės kokybės ir saugumo palaikymą sutarties atsisakymo teisės įgyvendinimo laikotarpiu (įskaitant pilnos ir nepažeistos pakuotės išlaikymą).

 

Grąžinama prekė turi būti sukomplektuota (turi būti visi priedai, kurie buvo pakuotėje – laidai ir pan.). Jei prekė buvo įsigyta specialios akcijos metu kartu su kitomis papildomomis prekėmis, vartotojas privalo grąžinti visą komplektą (t.y. visas prekes).

 

*vartotojas – asmuo, pareiškęs norą įsigyti, įsigyja arba gali įsigyti ar naudoti prekę ar paslaugą su jo ūkine ar profesine veikla nesusijusiais tikslais.