Bauskas iela 16C, Rīga LV-1004

pirkimo sąlygos

Kad išvengtumėte bereikalingo delsimo ir nesutarimų sudarant pirkimo-pardavimo sutartį, perskaitykite ir sutikite su šiomis SIA „Daivan“ (reg. Nr. 40203358021) parengtomis prekių pirkimo sąlygomis:

 

1. Atsižvelgiant į tai, kad siūlomos prekės pardavimas vyksta internetu, vadovaujantis Latvijos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo 10 str., šiuo atveju, kai pirkėjas pateikia užsakymą interneto svetainėje tarp pirkėjo ir pardavėjo sudaroma nuotolinė sutartis.

2. Galite pateikti užsakymą svetainėje.

3. Visos prekės kainos nurodytos su pridėtinės vertės mokesčiu (21%). Siūlomos kainos galioja prie prekės nurodytą laikotarpį. Prekių pristatymo paslaugos kaina nėra įtraukta į nurodytą prekės kainą, išskyrus atvejus, kai Pardavėjas vykdo specialias akcijas kaip rinkodaros strategijos dalį.

4. Už užsakytas prekes ir pasirinktą pristatymo būdą reikia atlikti 100% išankstinį apmokėjimą.

5. Už užsakytas prekes ir pasirinktą pristatymo būdą galite atsiskaityti interneto banke arba banko pavedimu.

6. Pateikdami užsakymą turite nurodyti elektroninio pašto adresą, kad pirkėjas galėtų gauti instrukcijas, sąskaitą faktūrą ir kitus reikalingus dokumentus.

7. Užsakant prekes siūlome pasirinkti vieną iš trijų prekių gavimo būdų:

nemokamai - užsakytas prekes galite gauti adresu: Bauskas iela 16C, Rīga, Latvija, LV-1004;

pristatymas – užsakytas prekes galima gauti pasirinktame siuntų automate didžiausiuose Latvijos prekybos centruose;

patogus pristatymas — kurjerių įmonė pristatys užsakytas prekes nurodytu adresu.

Visais atvejais prekių pristatymo laikas nustatomas darant užsakymą. Užsisakant kelias prekes su pristatymu, pirkėjas prekes gali gauti visas arba dalimis.

1. Užsakyta prekė turi būti atsiimti per tris darbo dienas nuo pranešimo, kad užsakymas paruoštas atsiimti, gavimo.

2. Prekės naudojimo instrukcijos išsiunčiamos pirkėjo elektroninio pašto adresu gavus prekę. Jei klientui reikia atspausdintos prekės naudojimo instrukcijos, susisiekite su mumis el.paštu: zimesanalv@gmail.com

3. Prieš naudodami įsigytą gaminį, atidžiai perskaitykite jo naudojimo instrukciją. Prekę naudokite tik pagal gamintojo instrukcijas, pagal prekės charakteristikas ir pagal paskirtį.

Jei apsigalvotumėte ir nuspręstumėte atsisakyti pirkimo, Latvijos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo (VPT) ir ministrų kabineto nuostatų Nr.255 „Nuotolinių sutarčių nuostatai“ (Ministrų kabineto nuostatai Nr. 255) dienų ir grąžinti pardavėjui internetinėje parduotuvėje įsigytas prekes.

Vartotojų teisių gynimo įstatymo 12 straipsnio 6 dalis numato, kad tuo atveju, kai atsisakoma pirkimo nuotolinės sutarties atveju, „vartotojas atsako už prekės kokybės ir saugos išlaikymą naudojimosi teise laikotarpiu pasitraukimo“.

Išsaugokite originalią prekės pakuotę, kad galėtumėte pasinaudoti sutarties atsisakymo teise pagal nuotolinės sutarties sąlygas. Norėdami susitarti dėl prekių grąžinimo, užpildykite atsisakymo formą ir susisiekite su mumis el.paštu: zimesanalv@gmail.com, nurodydami užsakymo numerį ir datą.

Prekę galite grąžinti pristatant ją į mūsų sandėlį: Bauskas iela 16C, Rīga, Latvija, LV-1004 arba atsiunčiant prekę kartu su sutarties atsisakymo forma pašto adresu: SIADaivan”, Juras iela 87-7, Engures nov., Engurė, Latvija, LV-3113.

Skundų nagrinėjimo ir ginčų sprendimo ne teisme tvarka.

Skundą dėl prekių prieinamumo ar kokybės prašome pateikti elektroniniu būdu, siunčiant el. pašto adresu zimesanalv@gmail.com, arba raštu siunčiant pašto adresu SIADaivan”, Juras iela 87-7, Engures. lapkritis, Engure, Latvija, LV -3113. Skundas bus išnagrinėtas per 7 darbo dienas nuo jo gavimo dienos, išsiunčiant atsakymą skunde nurodytu kontaktiniu adresu.

Jeigu skundas bus pripažintas nepagrįstu, tačiau nesutinkate, kad skundas būtų pripažintas nepagrįstu, turite teisę pasinaudoti įstatymų numatytais alternatyviais ginčo sprendimo būdais, pateikdami raštišką prašymą pardavėjui dėl ginčo sprendimas teisme. Prašome nurodyti:

vardas, pavardė, kontaktinė informacija;

paraiškos pateikimo data;

ginčo esmė, reikalavimai ir jų pagrindas.

 

Informacija apie neteisminio ginčų sprendimo galimybę ir neteisminio ginčų sprendimo instancijų:

 

 

informacija apie ginčo sprendimo procesą

www.ptac.gov.lv/lv/content/stridu-risinasanas-process

informacija apie vartotojų ginčų sprendimo ne teisme instancijų duomenų bazę:

www.ptac.gov.lv/lv/content/arpustiesas-pateretaju-stridu-risinataju-datubaze

 

 

 

Ginčų sprendimo internetu (ORS) informacija: jei kyla problemų dėl internetu įsigyto produkto, klientas gali pasinaudoti GES platforma, kad paduotų skundą, kurį peržiūrės nepriklausoma ginčų sprendimo institucija. Nuoroda į ORS platformą:

https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home2.show&lng=LV

Primename, kad Vartotojų teisių apsaugos įstatymo normos netaikomos tais atvejais, kai prekes perka juridiniai asmenys.

Laikydamiesi Latvijos Respublikos norminių aktų normų, SIA Daivan su pirkėju sudarytą pirkimo-pardavimo sutartį saugo reikiama suma apskaitai. Su lizingo bendrovėmis sudarytos sutartys lieka atitinkamoms lizingo bendrovėms.

 

Rinkodaros veikla:

 

 

Registruodamiesi ar pirkdami mūsų internetinėje parduotuvėje, galite duoti sutikimą ir gauti informaciją iš internetinės parduotuvės apie specialius pasiūlymus į savo elektroninį paštą, taip pat gauti teisę dalyvauti įvairiose įmonės inicijuojamose akcijose, loterijose ir projektuose.

 

Jei norite atsisakyti gauti naujienlaiškius el. paštu:

El. laiško apačioje spustelėkiteAtsisakyti naujienlaiškio ir specialių pasiūlymų prenumeratos“. Pakeitimai sistemoje įvyksta per 24 valandas.

atsiųskite mums žinutę zimesanalv@gmail.com. Pakeitimai sistemoje įvyksta per 24 valandas.

SIA Daivan pasilieka teisę neaptarnauti užsakymo, jei internetinė parduotuvė negali susisiekti su pirkėju jo nurodytu telefono numeriu ar elektroninio pašto adresu, o taip pat jei pirkėjas, atlikdamas mokėjimą banko pavedimu, nenurodė arba neteisingai nurodė užsakymo numerį.

Jei pasirenkate mokėti banko pavedimu, prieš mokėdami patikrinkite banko dienos mokėjimo limitą.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis rašydami el. pašto adresu: zimesanalv@gmail.com